Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym zespołem, w którym każdy ma swoje określone zadanie. Nasza praca zaczyna się jeszcze przed złożeniem przez Ciebie zamówienia, aby nasze produkty mogły znaleźć się w Twoim internetowym koszyku. Następnie przechodzimy przez cały etap produkcji, by ostatecznie zapakować Twoje zamówienie i przekazać je kurierowi. Praca zespołowa umożliwia nam sprawną realizację zamówienia, byś jak najszybciej mógł je otrzymać.

Czym się zajmujemy?

Moglibyśmy powiedzieć, że nasza praca polega na tworzeniu gadżetów z nadrukami, ale naszym zdaniem robimy o wiele więcej. Tworzymy produkty, które wywołują uśmiech na twarzach klientów oraz osób, które otrzymają taki prezent. Chcemy, by każdy mógł wyrazić siebie i pokazać innym swoją pasję, dlatego stawiamy na personalizowane gadżety. Świadomość, że nasze produkty wywołują radość, przynosi nam satysfakcję z pracy oraz motywację do tworzenia kolejnych wyjątkowych prezentów.Co u nas znajdziesz?

Tak naprawdę wszystko zaczyna się od pomysłu... a my mamy ich mnóstwo! Dzięki różnorodności naszych zainteresowań, każdego dnia pojawiają się u nas pomysły na nowe wzory, które następnie przenosimy na produkty. Korzystamy między innymi z takich technik nadruku jak situdruk, DTG czy folia flex. Wykorzystujemy również metodę sublimacji i niestraszne nam grawerowanie. Doświadczenie zdobyte w pracy z klientami pozwala nam poznać ich potrzeby, dzięki czemu wiemy, jakie gadżety z nadrukiem świetnie sprawdzą się jako prezent.

Możesz zamówić u nas koszulki z nadrukiem, bluzy czy body niemowlęce. Jednak odzież to nie jedyna rzecz, w której się specjalizujemy! W ofercie znajdziesz również zabawne kubki, skarbonki, poduszki oraz fartuszki kuchenne. Z kolei na produktach drewnianych, takich jak podkładki pod kubki, nosidło na piwo czy deska kuchenna, chętnie wykonamy grawer. Służymy pomocą nie tylko przy wyborze produktów, ale również przy tworzeniu produktu z własnym nadrukiem.


Gdzie jesteśmy?

Nasza siedziba mieści się w Wodzisławiu Śląskim i tu także możesz odebrać swoje zamówienie, jednak odległość nie stanowi problemu, by dostarczyć nasze produkty do niemal każdego zakątka na świecie. Pozostajemy także w kontakcie telefonicznym oraz mailowym, dlatego w przypadku pytań możesz do nas zadzwonić lub napisać.