Aktywne filtry

Koszulka z nadrukiem, za pomocą której wypomnisz wiek solenizantowi

Podobno nie wypada innym wypominać ich wieku, zwłaszcza w takim wyjątkowym dniu, jakim są urodziny, ale, co w sytuacji, jeśli zrobisz to w kreatywny i zabawny sposób? Jeśli solenizant ma spore poczucie humoru to warto zaryzykować i spróbować, ponieważ koszulka z rokiem urodzenia albo rocznicą urodzin to znakomita pamiątka! Taki t-shirt z nadrukiem sprawdzi się zwłaszcza podczas okrągłych rocznic urodzin. Na pewno przyznasz, że koszulka to praktyczny podarunek, dlatego tak chętnie wybierana jest na prezent urodzinowy – połączenie praktyczności, humoru i dedykowanego wzoru dobrze wróży! Jeśli jednak nie chcesz kupować koszulki z nadrukiem rocznicy urodzin, możesz postawić na inny wzór – miesiąc urodzenia czy znak zodiaku również sprawią solenizantowi mnóstwo radości i z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy!

Eleganckie prezenty na urodziny

Elegancki, trwały i solidnie wykonany prezent urodzinowy – brzmi zachęcająco? Nic dziwnego, w końcu drewniane produkty grawerowane to niezwykle praktyczny, a zarazem dobrze prezentujący się podarunek. Jednym z przykładów może być skrzynka na wino z wygrawerowanym wzorem nawiązującym do rocznicy urodzin. Wystarczy, że do środka dorzucisz butelkę dobrego wina i prezent gotowy. Nie potrzebujesz nawet ozdobnej torebki, aby podarować taki upominek. Inną propozycją jest drewniane pudełko z grawerem. Możesz do niego włożyć, co tylko chcesz, a samo pudełko zostanie oryginalną pamiątką urodzin.

Fartuch jako prezent na urodziny – czy to dobry pomysł?

Fartuch kuchenny to coś, co przyda się każdemu, kto gotuje. I to niezależnie od tego czy lubi to robić, czy jest to dla niego przykry obowiązek. Dlaczego zatem nie podarować naszym bliskim zabawnego fartucha? To bardziej uniwersalny prezent niż koszulka z nadrukiem, ponieważ nie musisz martwić się rozmiarem. Gotowanie w takim fartuchu będzie sprawiać więcej radości! Wzory urodzinowe to jedna z naszych propozycji, ale możesz przejrzeć także inne motywy związane na przykład z zainteresowaniami. Fartuch z nadrukiem to praktyczne rozwiązanie, więc Twoi bliscy na pewno to docenią!