Aktywne filtry

Prezenty z grawerem dla miłośników gotowania

Dobrze wyposażona kuchnia pozwala na przygotowywanie pysznych posiłków, a jednym z niezbędnych akcesoriów kuchennych jest drewniana deska. Właśnie dlatego dla każdego miłośnika gotowania proponujemy deskę z grawerem jako pomysł na prezent. Nasza deska posiada humorystyczny napis, a dzięki metalowemu haczykowi można powiesić ją w dowolnym miejscu w kuchni. Będzie mogła służyć zarówno do krojenia, jak i jako element dekoracyjny. Ciekawą opcją jest również deska obrotowa z grawerem, którą można wykorzystać do podawania posiłków – sprawdzi się podczas rodzinnych uroczystości, jak i imprez.

Znajdź wśród produktów grawerowanych prezenty ślubne i urodzinowe

Młoda Para często prosi o prezent ślubny w postaci wina i koperty. Być może zastanawiasz się, jak zapakować taki prezent dla pary młodej. Proponujemy eleganckie pudełko na pieniądze z wyjątkowym, personalizowanym grawerem. Dzięki możliwości stworzenia pudełka z podanymi przez Ciebie imionami nowożeńców oraz ich datą ślubu, otrzymasz produkt maksymalnie personalizowany, który będzie nie tylko ładnym opakowaniem, ale także doskonałą pamiątką ślubu. Podobnie jest z winem, dlatego naszą propozycją jest drewniane pudełko na wino. Oczywiście takie produkty możesz podarować nie tylko jako prezent na ślub, ale również na inne okazje.

Grawer na prezent dla piwosza? Brzmi ciekawie!

Co łączy Twojego kumpla, wujka i sąsiada? Z dużym prawdopodobieństwem jest to zamiłowanie do picia piwa. Dlatego, jeśli chcesz któregoś z nich obdarować prezentem, możesz postawić na gadżety związane z piwem. Eleganckim i ciekawym prezentem może okazać się skrzynka na piwo, do której zapakujesz butelki ulubionego piwa – taki podarunek na pewno będzie pozytywnie przyjęty! Nosidło na piwo jest nie tylko praktyczne, ale nie trudno zauważyć także dekoracyjne cechy tego produktu. Grawer wykonany u jego podstawy możesz dostosować do osoby, którą chcesz obdarować, dlatego jest to możliwość stworzenia personalizowanego prezentu. Inną opcją są grawerowane podkładki pod kubki, które równie dobrze można wykorzystać pod kufel zimnego piwa.