Aktywne filtry

Koszulka z nadrukiem dla nie-przeciętnego pszczelarza 

Człowiek bez zainteresowań jest nudny - to nie ma z Tobą kompletnie nic wspólnego, bo bycie pszczelarzem jest intrygujące nawet dla przeciętnego Kowalskiego. Posiadanie w gronie znajomych takiego człowieka również posiada szereg plusów; zaczynając od zdobywania wyjątkowej wiedzy, a kończąc na spożywaniu prawdziwego miodu - owocu pracy tysiąca pszczół i jednego pszczelarza. Zamów dla tak wyjątkowej osoby koszulkę z nadrukiem, a z pewnością odwdzięczysz się za te wszystkie słoiki płynnego złota. Motyw pszczelarski pewnie uderzy w jej gusta, a tym bardziej bardzo dobra jakość t-shirtów z nadrukiem. Zamów dla bliskiej Ci osoby jako prezent dla pszczelarza

Kubek lub poduszka z nadrukiem dla szefa pasieki

Interesującym prezentem dla pszczelarza może być również kubek z nadrukiem dedykowany jego pasji. Wszyscy rodzą się równi, ale tylko najlepsi zostają pszczelarzami lub urodzony do pszczelarstwa, zmuszony to pracy, to tylko nieliczne z naszych świetnych produktów dedykowanych temu zawodowi. Kubek z nadrukiem wykonany jest z grubej, dobrej jakości ceramiki, a nadruk nie schodzi podczas mycia. Wymiary kubka to: średnica 82 mm, wysokość 95 mm. Inną opcją, jeśli chodzi o gadżety dla pszczelarza jest poduszka z nadrukiem. Wkład jest wykonany z antyalergicznego włókna silikonowego, zaś poszewka jest równa z nadrukiem, nic nie odstaje ani nie kłuje. To świetny pomysł na prezent dla pszczelarza, który lubi sobie pospać!

Body z nadrukiem dla dziecka cud miód 

Choć miód Twoich pszczółek z pewnością jest najsłodszy na świecie, to nie ma nic słodszego od Twojego dziecka! Może być jeszcze słodsze, o ile to oczywiście możliwe, jeśli zamówisz dla niego body z nadrukiem Jak dorosnę będę pszczelarzem, tak jak mój tata. Skutkiem ubocznym może być cukrzyca lub zaburzenia postrzegania, jednak czego nie robi się dla swojego małego bobaska. Zamów dla niego body z nadrukiem, lub dla dziecka znajomych zaciętych pasją pszczelarstwa i postaw na pewniak. To świetny pomysł na prezent na nadchodzące wydarzenia takie jak urodziny, święta czy imieniny. Nie zwlekaj i zamów już dziś.