Prezenty dla kolegi z pracy

Koszulki z zawodem dla każdego

Nie zawsze wiemy, jakie prezenty dla współpracowników kupić, a w urodziny czy imieniny chcemy podarować coś, co sprawi im radość. Dobrym pomysłem jest kupienie koszulki z nadrukiem, która będzie nawiązywać do pracy. Pewnie sami wiecie, jakie żarty są związane z Waszym zawodem, ale zawsze możesz postawić na uniwersalne hasła. Taki prezent nie jest tylko zabawny, ale również praktyczny, a dodatkowo modny. Na pewno zrobi furorę, jeśli ubierze taki t-shirt do pracy. Największym atutem jest humorystyczny wzór. Wśród dostępnych motywów znajdziesz na przykład koszulki ze stawką godzinową, ale zawsze możesz zaproponować tekst i zamówić koszulkę z własnym nadrukiem.

Koszulki z nadrukiem niekoniecznie nawiązujące do pracy

Śmieszne koszulki to fajna sprawa, ale niekoniecznie musisz kupować takie, które dotyczą pracy. T-shirty z hobby czy miesiącem urodzenia również znakomicie sprawdzą się na prezent dla kolegi z pracy. Jeśli wiesz, co lubi Twój współpracownik, wykorzystaj to i zamów koszulkę, która najlepiej do niego pasuje. Dzięki takiemu dopasowaniu wybierzesz personalizowany prezent, który na pewno przypadnie mu do gustu.

Prezent pożegnalne i nie tylko

Inną, nieco mniej przyjemną okazją do wręczenia prezentów współpracownikom, jest ich odejście z pracy. Jest to jednak dobry moment, by podziękować za współpracę i wspólnie spędzony czas, a także można przeprosić za drobne błędy. Jednym z sprawdzonych pomysłów jest kubek z nadrukiem. Podobnie jak w przypadku koszulek, możesz zdecydować się na wzór nawiązujący do pracy – w tym przypadku może być to nowa praca Twojego kolegi. Świetną opcją są też kubki pożegnalne, które wprowadzają humorystyczny ton, a taki kubek będzie doskonałą pamiątką i za każdym razem, kiedy będzie pił poranną kawę, będzie sobie przypominał o Was.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *